Hakkımda

Hakkımda | Sinan Özdemir

Ben Kimim?

Hakkımda kısa bir bilgi vermek gerekirse 1995 Kocaeli doğumluyum. Gölcük E.M.L. Bilişim Teknolojileri bölümünü bitirdim. Ege Üniversitesi Bilgisayar Programcsılığı ve AOF Web Tasarım ve Kodlama bölümü okudum. Sektöre girdiğim 2010 yılından bu yana kurumsal veya kişisel projelerde profesyonel olarak tamamladım.


Web Tasarım ve YazılımGrafik TasarımSEOSosyal Medya YönetimiE-Ticaretİnternet Reklamcılığı gibi konularda Freelance olarak sizlere danışmanlık yapıyorum.

Eğitimim

Gölcük Endüstri Meslek Lisesi

Lise (2014 - 2017)

Bilişim Teknolojileri

Ege Üniversitesi

Ön Lisans (2017 - 2019)

Bilgisayar Programcılığı

Anadolu Üniversitesi (Açık Öğretim)

Ön Lisans (2019 - 2021)

Web Tasarım ve Kodlama

Yeteneklerim

Web Yazılım

PHP, JS ile hazırlanmış özel web yazılım hizmeti vermekteyim. Bu yazılımlar, İçerik yönetimi, kişiselleştirme, entegrasyon, kategorizasyon, arama gibi birçok özelliği barındırırlar.

Grafik Tasarım

Firma ve markaların görsel çalışmalarını sağlamaktayım. Logo, Kurumsal Kimlik, Sosyal Medya tasarımları gibi alanlar da freelancer olarak hizmet vermekteyiz.

Seo Optimizasyonu

SEO sayesinde web sitelerinizin performansını arttırarak sitelerinizi ön plana çıkarıyorum. Bu sayede sitenize daha fazla ziyaretçi uğrar ve hedeflerinize daha kolay ulaşırsınız

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınız için tasarımları hazırlayıp yönetiyoruz. Markanızın yükselişe geçmesi için gerekli tüm işlemler tarafımızdan yapılmaktadır.

E-Ticaret

Ürün satışı yapan firmalar için e-ticaret hizmeti vererek ürünlerinin tanıtımı ve satışını sağlamaktayım. Böylelikle ürünlerinizin tüketiciye hızlı bir şekilde ulaştırıyorum.

İnternet Reklamcılığı

Dijital ortamda gerçekleşen hizmetlerin reklamlarını yönetebilirim. Belirtilen işlem ile Ürün ve hizmet satışlarında gözle görülür bir artış sağlanır.

Çalışma Deneyimim

Kocaeli Sanayi ODası

Kocaeli Sanayi ODası

Bilgi İşlem (2016 - 2017)

Bilgi İşlem bölümünde 1,5 yıl çalıştım. Burada çalışan kişilerin gerek donanımsal gerek ise Google ADS üzerinde hazırlanan görselleri tasarladım.

Clup Areena

Clup Areena

Bilgi İşlem Uzmanı (2020 - 2020)

AccessToGo programı ile çalışan garson ve yöneticilerin Parallels Client ile sisteme müdahale edip sorunları çözdüm. Aynı zaman da donanımsal bakımından oluşan sorunlara müdahale ettim.

Turhost

Turhost

Teknik Destek (2020 - Günümüz)

Hizmetlerin de ve sitelerin de sorun yaşayan müşterilerin panel üzerinden müdahale ederek sitelerini tekrar aktif hale getirdim.