Web Yazılım

Web Yazılımın Önemi


Online olarak kurulan sitenizin ön plana çıkması için çeşitli işlemler gerekmektedir. Ben de işte tam olarak bu noktada sizlere güvenli bir web yazılımı sunuyorum. Bu süreçte değişen müşteri beklenti ve taleplerinizin sitenizde bulunması ve daha geniş kitlelere hitap etmesi adına bütün alt yapınızı oluşturuyorum. Gerekli web tasarımları, sitenizin öne çıkması için SEO çalışmaları ile dijital ortamda satış yapmanızı sağlayacak ne varsa tüm hizmetleri sizlere sağlıyorum. Şirket ve firmaların rakiplerini geri bırakmak adına atacağı tüm adımlarda onların yanındayım. Benimle çalışan firmalar daima bir adım önde başlayarak markalaşma hızını arttırmaktadır. Aynı zamanda bizimle çalışanların geniş kitlelere ulaşmaları için adeta onlara kol kanat geriyorum.


Kurumsal Bir Firmanın Neden Web Yazılıma İhtiyacı Olmalı?


Kurumsal Bir Firmanın Neden Web Yazılıma İhtiyacı Olmalı?


Kurumsal Firmalar dinamizmi yakalamak adına web yazılımlarına daima ihtiyaç duyar. Durağan siteler firmalar açısından tehlike arz etmektedir. Teknoloji hızla ilerlerken zamanı takip edip dinamizmi yakalamak çok önemlidir. Bu anlamda web yazılımları firmalarınızın dinamizmini arttırarak durağan html sitesi olmaktan kurtarır. Web yazılımları olmadan sitenizin renk kazanması mümkün değildir. Html sayfalarında ürünler için tek tek sayfalar oluşturulur ve bu oldukça fazla zamanınızı alır. Ancak web yazılımlarla 100 sayfada tek tek uğraşacağınıza 3 sayfada bir kere uğraşırsınız. Yazılım sayesinde ekleme, düzenleme, güncelleme gibi işlemler kısa sürede hallolur. Ben de ihtiyacınız olan web yazılımlarını sizlere en iyi şekilde sunmaktayım.

Oluşturduğum online web içerik yönetim sistemlerim ile, sitenizi kolayca yönetebilirsiniz. Bu sistemle siteniz gündemin gerisinde kalmayarak dinamizmi yakar. Bazı firmalar bu sistemi kullanmadıklarından site içerikleri yenilenmez ve zamanın gerisinde kalarak kaybolur. Site konseptine zarar vermeden ihtiyaç duyduğunuz güncellemeleri anında sağlamanıza yardımcı olurum. Bu oluşturduğumuz sistemle her yerden sitenize erişim sağlayabilir ve güvenli bir şekilde senet, çek, fatura, fiş gibi önemli bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Bunlar üzerinde de yine istediğiniz zaman değişiklikler yapabilme imkanı bulabilirsiniz. Siteniz üzerinden müşterilerinize güvenli ödeme kolaylığı sunmak da yine benim sağlayabileceğim bir hizmettir. Yazılımlarım sayesinde müşteriler çeşitli bankalardan güvenli şekilde ödeme yapabilir. Bu sayede sizlerde dolandırıcılık faaliyetlerine karşı korunursunuz. Yani firmaların güvenli bir alışveriş imkanı sunması için web yazılımına kesinlikle ihtiyacı vardır. Bu web yazılımları olmadan müşteriler alışveriş yapamaz, ödeme işlemleri gerçekleşemez ve daha pek çok gelişme güncel olarak eklenemez. Web yazılımları sayesinde ilerleyen teknolojiler anında aktarılabilir ve değişkenlik sağlanabilir.


Web Yazılımın Önemi


Neden Freelance Web Yazılımcı?


Freelance web yazılımcı olarak sizlere pek çok konuda yardımcı oluyorum. Bunlar içersinde; web site tasarımları, UI/UX tasarım, SEO(Arama Motoru Optimizasyonu),web yazılımı, dijital pazarlama, sosyal medya danışmanlığı ve grafik tasarım gibi çalışmalar yer almaktadır. Tüm bu çalışmalarla sitelerde vermiş olduğunuz hizmetlerin daha geniş kitlelere duyurulması ve daha aktif bir site yönetimi sağlanması için hizmet veriyorum. Freelance web yazılımcı sizlere hem süre hem bütçe açısından büyük faydalar sunacaktır. Yazılımcı olarak yıllardır bu alanda tecrübeleriyle farklar yaratmışımdır. Güven duymak adına yaptığım kapsamlı işlere ve referanslarımıza bakabilirsiniz. Hazır kodlama sistemlerle değil özel kodlarla çalışmalarımızı sabitlemekteyim. Bu kodlamalar sitenizin sağlam bir temele oturmasını sağlayacaktır. Sonrasında sitenizde yapmak istediğiniz bir değişiklik varsa kolayca yapabilme imkanı bulacaksınız. Bu sitelerde yapılan kodlamalarımız aynı zamanda mobil üzerinden erişim için de tasarlanmaktadır. Yazdığım her kodun sonuna ne iş için kullanılabileceğini yazarak tasarım geliştirmek için kolaylıklar sağlarız. İşletmelerin faaliyet alanları farklı olduğundan her işletme için ayrı ayrı site özellikleri tasarlıyorum. Kodlama sistemimizle sorunsuz bir şekilde site tasarımlarınız ayarlanmaktadır.