Web Yazılımın Önemi

Web Yazılım

Online olarak kurulan sitenizin ön plana çıkması için çeşitli işlemler gerekmektedir. Ben de işte tam olarak bu noktada sizlere güvenli bir web yazılımı sunuyorum. Bu süreçte değişen müşteri beklenti ve taleplerinizin sitenizde bulunması ve daha geniş kitlelere hitap etmesi adına bütün alt yapınızı oluşturuyorum. Gerekli web tasarımları, sitenizin öne çıkması için SEO çalışmaları ile dijital ortamda satış yapmanızı sağlayacak ne varsa tüm hizmetleri sizlere sağlıyorum. Şirket ve firmaların rakiplerini geri bırakmak adına atacağı tüm adımlarda onların yanındayım. Benimle çalışan firmalar daima bir adım önde başlayarak markalaşma hızını arttırmaktadır. Aynı zamanda bizimle çalışanların geniş kitlelere ulaşmaları için adeta onlara kol kanat geriyorum.

Kurumsal Bir Firmanın Neden Web Yazılıma İhtiyacı Olmalı?

Kurumsal Bir Firmanın Neden Web Yazılıma İhtiyacı Olmalı?

Kurumsal Firmalar dinamizmi yakalamak adına web yazılımlarına daima ihtiyaç duyar. Durağan siteler firmalar açısından tehlike arz etmektedir. Teknoloji hızla ilerlerken zamanı takip edip dinamizmi yakalamak çok önemlidir. Bu anlamda web yazılımları firmalarınızın dinamizmini arttırarak durağan html sitesi olmaktan kurtarır. Web yazılımları olmadan sitenizin renk kazanması mümkün değildir. Html sayfalarında ürünler için tek tek sayfalar oluşturulur ve bu oldukça fazla zamanınızı alır. Ancak web yazılımlarla 100 sayfada tek tek uğraşacağınıza 3 sayfada bir kere uğraşırsınız. Yazılım sayesinde ekleme, düzenleme, güncelleme gibi işlemler kısa sürede hallolur. Ben de ihtiyacınız olan web yazılımlarını sizlere en iyi şekilde sunmaktayım.

Oluşturduğum online web içerik yönetim sistemlerim ile, sitenizi kolayca yönetebilirsiniz. Bu sistemle siteniz gündemin gerisinde kalmayarak dinamizmi yakar. Bazı firmalar bu sistemi kullanmadıklarından site içerikleri yenilenmez ve zamanın gerisinde kalarak kaybolur. Site konseptine zarar vermeden ihtiyaç duyduğunuz güncellemeleri anında sağlamanıza yardımcı olurum. Bu oluşturduğumuz sistemle her yerden sitenize erişim sağlayabilir ve güvenli bir şekilde senet, çek, fatura, fiş gibi önemli bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Bunlar üzerinde de yine istediğiniz zaman değişiklikler yapabilme imkanı bulabilirsiniz. Siteniz üzerinden müşterilerinize güvenli ödeme kolaylığı sunmak da yine benim sağlayabileceğim bir hizmettir. Yazılımlarım sayesinde müşteriler çeşitli bankalardan güvenli şekilde ödeme yapabilir. Bu sayede sizlerde dolandırıcılık faaliyetlerine karşı korunursunuz. Yani firmaların güvenli bir alışveriş imkanı sunması için web yazılımına kesinlikle ihtiyacı vardır. Bu web yazılımları olmadan müşteriler alışveriş yapamaz, ödeme işlemleri gerçekleşemez ve daha pek çok gelişme güncel olarak eklenemez. Web yazılımları sayesinde ilerleyen teknolojiler anında aktarılabilir ve değişkenlik sağlanabilir.

Neden Freelance Web Yazılımcı?

Web Yazılımın Önemi

Freelance web yazılımcı olarak sizlere pek çok konuda yardımcı oluyorum. Bunlar içersinde; web site tasarımları, UI/UX tasarım, SEO(Arama Motoru Optimizasyonu), web yazılımı, dijital pazarlama, sosyal medya danışmanlığı ve grafik tasarım gibi çalışmalar yer almaktadır. Tüm bu çalışmalarla sitelerde vermiş olduğunuz hizmetlerin daha geniş kitlelere duyurulması ve daha aktif bir site yönetimi sağlanması için hizmet veriyorum. Freelance web yazılımcı sizlere hem süre hem bütçe açısından büyük faydalar sunacaktır. Yazılımcı olarak yıllardır bu alanda tecrübeleriyle farklar yaratmışımdır. Güven duymak adına yaptığım kapsamlı işlere ve referanslarımıza bakabilirsiniz. Hazır kodlama sistemlerle değil özel kodlarla çalışmalarımızı sabitlemekteyim. Bu kodlamalar sitenizin sağlam bir temele oturmasını sağlayacaktır. Sonrasında sitenizde yapmak istediğiniz bir değişiklik varsa kolayca yapabilme imkanı bulacaksınız. Bu sitelerde yapılan kodlamalarımız aynı zamanda mobil üzerinden erişim için de tasarlanmaktadır. Yazdığım her kodun sonuna ne iş için kullanılabileceğini yazarak tasarım geliştirmek için kolaylıklar sağlarız. İşletmelerin faaliyet alanları farklı olduğundan her işletme için ayrı ayrı site özellikleri tasarlıyorum. Kodlama sistemimizle sorunsuz bir şekilde site tasarımlarınız ayarlanmaktadır.

Sağladığımız Web Yazılım Hizmetleri

Portal Geliştirme

Geniş içeriğe sahip web siteleri için geliştirdiği web yazılımıdır. Bu yazılımlar, İçerik yönetimi, kişiselleştirme, entegrasyon, kategorizasyon, arama gibi birçok özelliği barındırırlar. Genellikle, organizasyonlar, vakıflar, dernekler ve odalar gibi işletmeler için uygulanmaktadır.

Portal Geliştirme

Geniş içeriğe sahip web siteleri için geliştirdiği web yazılımıdır. Bu yazılımlar, İçerik yönetimi, kişiselleştirme, entegrasyon, kategorizasyon, arama gibi birçok özelliği barındırırlar. Genellikle, organizasyonlar, vakıflar, dernekler ve odalar gibi işletmeler için uygulanmaktadır.

Özel Yazılımlar

Şirket ihtiyaçlarına göre yazılım ve uygulamaların tamamını kapsar. Şirketi ve tüm çalışanlarını kapsayacak şekilde tamamen entegre ve dinamik yazılımlar geliştirir.

CMS (içerik yönetim sistemi)

Web tasarım alanında ürettiğim projelerin kalitesini artıran, oldukça pratik ve kullanıcı dostu bir içerik yönetim sistemine sahip olmanız size neler kazandırır ?
* Web sitenizi kısıtlamalar olmadan yönetebileceğiniz esnek bir yapı
* Zamandan tasarruf sağlayan ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayabilecek modül sistemi
* Yeni Türk Ticaret Kanunu gereğince istenilen özellikleri karşılayabilecek güncelleme olanağı
* Yazılımın arama motorlarında bulunabilir olmanız için sağladığı destek
* Veri güvenliğini sağlayacak anlık yedekleme sistemi
* Sınırsız içerik, menü , kategori ve dil ekleme özelliği
* Site ziyaretçi istatistiği ve domain-hosting takibi
* Online güncelleme sayesinde, yazılım güncellemelerinden otomatik olarak yararlanma imkanı
* Dilerseniz mobil cihazlar için kullanacağınız web sitesini aynı yönetim panelinde yönetme imkanıGenel Yönetim ÖzellikleriDil Yönetimi, Kullanıcı Yönetimi, Domain-Hosting, Modül Yönetimi, Multimedya Yönetimi, Veri Tabanı Yönetimi, Site Ziyaretçi İstatistiği, Template YönetimiBilgilendirme Alanı* Güncelleme takibi
* Site başlangıç dili
* Mobil site durumu
* Domain-hosting durumu
* Site durumu (yayında, yapımda ve bakımda seçeneği)
* Çalışan yazılımın gerekli sistem bilgileri
* Veritabanı bilgileri
* Ftp bilgileri
* Yetkili e-mail adres bilgileri

Mobil Uygulama Geliştirme

Gelişen teknolojinin hızlı dünyası olan mobil dünyaya tam uyumlu mobil uygulamalar geliştirir. Şirketinizin, çalışanlarınızın hatta tüm müşterilerinizi içine alacak şekilde Android ve iOS tabanlı uygulamalar geliştirerek teknolojiyle tam uyumlu çalışmanızı sağlar

B2B (Business to Business)

Şirketlerin, saha satış ekibi, bayileri ve müşterilerini kapsayan web yazılım uygulamalarının genel adıdır. Tablet ve akıllı telefonlarla desteklenen organizasyonun her bir aşamasına hakim olmanızı sağlar. Sipariş takibi, stok durumu, raporlar, sipariş oluşturma, müşteri destek, müşteri veri tabanı vb. birçok yazılımı birbirine bağlayan uygulamalardır.

B2C (Business to Customer)

Şirketlerin son tüketiciye satış yaptığı e-ticaret sitelerinin genel adıdır. Tedarikten teslimata kadar her alanı kontrol edebildiğiniz bir yazılım sistemidir. Online satış, Müşteri hizmetleri desteği, Güvenli ödeme sistemleri vb. alanlara yönelik geliştirilen yaygın bir e-ticaret sistemidir. Güvenli ve sağlam altyapılı e-ticaret siteniz için, hassas ve özenli yazılım modelleriyle ihtiyacınıza yönelik çalışmalar gerçekleştiririm.

Açık Artırma Sistemi

Geçmişte pazarlık avcıları, birçok yerel perakendeci ve toptancıları bulur, onlarla ürünlerinin fiyatları üzerine anlaşırdı. Bu bölümde ise günümüzde, e-ticaretteki yaratıcı fiyatlandırma yolları açıklanacaktır. Bu metodların çoğunun, internet olmadan kullanılması mümkün değildir. Bazı şirketler müşterilerinin ödemeye istekli oldukları seyahat, ev, otomobil ve diğer eşyalarla ilgili fiyat oluştururlar. Toptan satın alma daima fiyatları aşağı çeker. Şimdi web siteleri, size diğer alıcılarla birleşerek büyük miktardaki ürünleri daha ucuza satın almak için imkan tanımaktadır. Şirketler stratejik ortaklıklar kurarak reklam karşılığında bazı ürün ve hizmetlerini çok ucuz fiyatlara verirler. Bazen bu ürünleri bedava sunarlar. Takas sistemi veya iskontolar da fiyatları indirmek için kullanılan diğer yolardır.

Web Yazılım Aşamaları

 • Müşteri talebinin alınması
 • Proje analizi
 • Proje süreç planlaması
 • Teklif hazırlama ve onaylama
 • Proje tasarımı
 • Tasarım’ın koda dökülmesi
 • Kodlanan sayfalarının yazılıma entegresi
 • Projenin yayın denemesi
 • Genel kontrol ve hataların giderilmesi
 • Proje Onayı
 • Projenin yayınlanması
Web Yazılım Aşamaları